کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"

شهیدی که درآمد کشاورزی خود را صرف جبهه کرد

نمایش خبر : 1697 | تاریخ انتشار : 1395/05/17 07:53

به گزارش خبرنگار زرخبر، این روزها انتشار فیش‌های حقوقی نجومی برخی مدیران دولتی نقل هر مجلسی شده است و این در حالی است که اگر نگاهی بر زندگینامه شهدای دوران دفاع مقدس داشته باشیم، خواهیم فهمید که مدیران بی راهه ای را در پیش گرفته اند که در تضاد با فرهنگ ایثار، شهادت و از خود گذشتی است.

 

داستان از خود گذشتگی شهدایی چون حسین خرازی، مهدی باکری، عباس بابایی، حاج ابراهیم همت و ... را شنیده ایم که چگونه با فداکاری خود برای رضای خدا به دیگران کمک می کردند.

 

شهدا این مردان بی ادعا همیشه اعمالشان برای رضای خدا بوده است و بدون  اینکه چشمی داشتی از انقلاب یا دیگران داشته باشند دل به مادیات دنیوی نبستند. بگذریم که برخی ماندند و حق مردم را خوردند از انقلابی که خون هزاران شهید پای آن ریخته شده سهم خواهی کردند.

 

شهید ابوالقاسم دلیری از شهدای شهر خشکرود شهرستان زرندیه بود که با شروع جنگ تحمیلی به عنوان رزمنده بسیجی به جبهه حق علیه باطل رفت.

 

شهید دلیری در سن 56 سالگی به ندای معمار کبیر انقلاب و رهبر خود لبیک گفته و در وصیتنامه خود می نویسد: عهد با خدایم این است تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس و تا جان در بدن دارم از دینم که اسلام عزیز است دفاع کنم.

 

فرزند شهید ابوالقاسم دلیری درباره خاطرات این شهید بزرگوار می گوید: پدرم کشاورز بود و هزینه زندگیمان از این راه تامین می شد.

 

تابستان سال 61 فرا رسید و برداشت محصولات کشاورزی آغاز شد. آن سال پدرم بخش کوچکی از درآمد را برای گذراندن زندگی کنار گذاشت و مابقی درآمد حاصل از محصولات کشاورزی خود را با خود به جبهه برد تا به سهم خود کمکی به جبهه و جنگ کرده باشد.

 

پاییز آن سال شهید ابوالقاسم دلیری در عملیات محرم شرکت کرد و در منطقه عین خوش شهد شیرین شهادت را نوشید تا دوستان و همرزمانش لقب حبیب بن مظاهر به او بدهند.

 

آری براستی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون شهیدان استوار شد و شهدا نام خود را برای همیشه در دفتر افتخارات ایران اسلامی ثبت کردند.

 

براستی ذخایر نظام شهدای آن است نه نجومی بگیران حرام خور.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir