کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
فرمانده نیروی انتظامی زرندیه خبرداد؛

کشف 1811 گوشی همراه قاچاق در زرندیه

نمایش خبر : 365 | تاریخ انتشار : 1395/09/18 09:44

محمدرضا روشندل فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه در گفت و گو با خبرنگار زرخبر، از کشف 1811 عدد گوشی تلفن همراه قاچاق از انواع مختلف در شهرستان زرندیه خبر داد.

 

روشندل اظهار کرد: ارزش ریالی این گوشی ها 10 میلیارد ریال برآورد شده که توسط نیروهای مبارزه با قاچاق کالای شهرستان زرندیه شناسایی و توقیف شد.

 

وی افزود: سه هفته اخیر علاوه بر توقیف این تعداد گوشی همراه، نزدیک به 72 هزار لیتر سوخت قاچاق در دو مرحله در زرندیه کشف و ضبط شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی زرندیه تصریح کرد: یکی دیگر از کشفیات نیروی انتظامی شهرستان در یک ماه گذشته، توقیف کالای پوشاک قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال بود.

 

روشندل ابراز کرد: در یک ماه گذشته 47 خودرو و 62 موتور سیکلت متخلف توقیف و تحویل دستگاه قضایی شده است.

 

وی گفت: از اقدامات دیگر این نهاد، آزادسازی زمین های دولتی در طول هفت هزار و عرض 150 مترمربع است که با دستور مقام قضایی تحویل اراضی ملی شد.

 

روشندل افزود: نیروی انتظامی شهرستان زرندیه با برنامه ریزی های دقیق سعی در کاهش حداکثری جرایم در سطح شهرستان دارد.

 

وی ابراز کرد: یکی از مواردی که این نهاد به شدت با آن برخورد می کند، بحث سرقت است، چرا که سارقان علاوه بر دزدی اموال موجب صلب امنیت و آرامش افرادی می شوند که در ان خانه زنذگی می کنند.

 

روشندل تصریح کرد: یکی از برنامه های موفق این نهاد در مباحث فرهنگی، مشاوره رایگان است که تا کنون بخش عمده ای از نزاع های خانوادگی و... را به صلح و آشتی کرده است.

 

وی با اشاره به اهمیت رسانه در آگاه سازی مردم، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می توانند با اطلاع رسانی دقیق و آگاه سازی مردم از وقوع بسیاری از کلاهبرداری ها و جرائم بکاهند.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir