کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی

تامین نیروی حفاظتی از عرصه های زیستی ساوه و زرندیه ضروریست

نمایش خبر : 349 | تاریخ انتشار : 1395/10/18 09:47

محمدرضا منصوری در گفت و گو با ایرنا گفت: شهرستان ساوه و زرندیه به دلیل کمبود نیروهای حفاظتی در زمینع محیط زیست گرفتار شکار و تخلفات است و اگر تاکنون اقدامات بازدارنده در مهار این تخلفات صورت گرفته به کمک مشارکت جوامع محلی نهادهای مردمی بوده است.
وی گفت: امشارکت مردمی در کنترل شکار در منطقه شکار ممنوع خرقان و نوبران اثرگذاری مستقیم داشته است اما، لازم است متولیان امر در تحقق مطالبه اصلی مردم مبنی بر افزایش شمار محیط بانان اقدام شایسته کنند.
منصوری تصریح کرد: نامه ای در خصوص وضعیت زیست محیطی شهرستان های حوزه انتخابیه به سازمان حفاظت محیط زیست ارسال شده که هنوز پاسخی دریافت نشده است.
وی ادامه داد: این نامه خواستار ارتقاء منطقه شکار ممنوع خرقان به منطقه حفاظت شده است و همچنین لزوم تقویت زنجیره محیط بانی در هر دوشهرستان با توجه به وسعت در آن بیان شده است.
نماینده مردم ساوه و زرندیه اضافه کرد: بضاعت این شهرستان ها در نیروهای دولتی محیط بانی یک چهارم نیاز منطقه است و تاخیر در اتمام عملیات اجرایی پایگاه محیط بانی رازقان که چهار سال پیش آغاز شده هنوز اتمام نیافته است.
منصوری افزود: نیازهای حوزه محیط بانی در نامه ای به خانم ابتکار منعکس شده و انتظار می رود در این راستا اقدام عاجل صورت بگیرد.
شهرستان ساوه و زرندیه با یک نماینده در مجلس شورای اسلامی و جمعیت 259 هزار نفری به عنوان یکی از وسیع ترین شهرستان استان مرکزی در 165 کیلومتری اراک واقع شده است.

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir