کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
دبیر جمنای استان مرکزی:

خوش خدمتی روزنامه«قانون»برای تروریستها/برخی رسانه ها از آزادی موجود در ایران سوء استفاده می کنند

نمایش خبر : 292 | تاریخ انتشار : 1396/05/23 10:08

 

به گزارش زرخبر؛ حیدر جهانبخشی دبیر جمنای استان مرکزی در گفتگو با ندای تفرش درخصوص توهین روزنامه قانون به شهدای مدافع حرم گفت: این نوع اقدامات نشاندهنده این است که برخی از رسانه های داخلی به دشمنان نظام و به خصوص غرب نگاه مثبت دارند. البته این نوع مواضع سابقه هم داشته و برخی از تحلیلهای قبلی این نوع رسانه ها همسو با دشمن بوده است.

جهانبخشی اظهار کرد: وقتی که این نوع جریانات فکری، مدافعین حرم را یعنی کسانی که برای حفظ نظام، اسلام و مملکت اسلامی و حرمین شریفین، جان خود را فدا می کنند، زیر سوال می برند و با دشمنان همسو می شوند یعنی نسبت به اصل نظام مشکل دارند. استکبار جهانی همه حرفشان نابودی اصل نظام است و بحث درباره مسائل حقوق بشر، هسته ای و.... بهانه است.

توهین کنندگان به مدافعین حرم و سپاه با مفهوم مقاومت بیگانه اند

وی افزود: افرادی نظیر شهید حججی که در کشور ماهم کم نیستند مدافعین اسلام، انسانیت و مسلمانی در کل دنیا هستند. کسانی که اقدام خداپسندانه جهادی و الگو برداری شده از فرهنگ عاشورا و یا برخی از اقدامات سپاه غیرتمند قدس را زیر سوال می برند، کسانی هستند که نسبت به مفاهیم مقاومت، شهادت، انقلاب، انقلابی بودن و مجاهدت در راه قرآن، اسلام و ایمان بیگانه هستند و به این مفاهیم اعتقادی ندارند.

برخی رسانه های داخلی دنبال کسب تائیدیه از جریان استکبار هستند

دبیر جمنای استان مرکزی بیان کرد: برخی از رسانه های داخلی به دنبال کسب تاییدیه اقدامات خود از جریانات وابسته به استکبار هستند. جریانات غربی که نه تنها برعلیه اسلام عمل و مسلمان کشی می کنند بلکه به نام اسلام و با تامین پول و سلاح، گروههایی نظیر داعش را راه می اندازند که از استکبار جهانی و صهیونیست خط می گیرد.

خوش خدمتی روزنامه«قانون»برای تروریستها

جهانبخشی خاطر نشان کرد: رسانه هایی نظیر قانون با تخریب آگاهانه یا ناآگاهانه افرادی نظیر شهید حججی به دنبال خوش خدمتی به صهیونیستها، تروریستها و استکبار جهانی هستند. متاسفانه این نوع رسانه ها از فرصت آزادی که در داخل کشور جمهوری اسلامی برایشان ایجاد شده سوء استفاده و خوراک تبلیغاتی برای غرب درست می کنند؛ عقبه این جریانات فکری لیبرال و سکولار است که قطعا نسبت به جریان استکبار وابستگی فکری دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir