کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی:

بیش از ۸ هزار دانش‌آموز راهی سرزمین‌های نور می‌شوند

نمایش خبر : 216 | تاریخ انتشار : 1396/07/13 09:58

 

به گزارش زرخبر، به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ محمدتقی امینی مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار زر خبر؛ با اشاره به سهمیه در نظر گرفته شده برای استان مرکزی در بخش راهیان نور دانش‌آموزی گفت: امسال ۸۲۰۰ دانش‌آموز این استان مرکزی در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند.

وی افزود: در بازه زمانی این اردوی معنوی دانش‌آموزان از مناطق فتح‌المبین، هویزه، اروند و شلمچه بازدید به عمل آورده و با رشادت‌ها و خاطرات دلیرمردان هشت سال جنگ تحمیلی آشنا می‌شوند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی تبیین فرهنگ مقاومت و تفکر بسیجی را از اهداف برگزاری این اردوها برشمرد و بیان کرد: باتوجه به هجمه فرهنگی دشمن می‌طلبد که با قدرت در این عرصه نیز با توطئه‌ها و ترفندهای دشمن مقابله کنیم و برای این منظور هر قدر فرهنگ ناب جهاد و شهادت در بین دانش‌آموزان که آینده‌سازان این کشور هستند، ترویج شود بی‌تردید این عزیزان بیشتر در برابر سیل عظیم هجمه‌های دشمنان مصون می‌مانند.

امینی با بیان اینکه اعزام‌ها از نیمه دوم مهرماه آغاز خواهد شد، گفت:  حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی موجب تعمیق باورهای دینی و اعتقادی آنان می‌شود و برای رسیدن به این منظور برنامه‌های فرهنگی تربیتی نیز در نظر گرفته شده که حضور یک راوی و یک روحانی در هر اتوبوس یک راوی و یک روحانی در این راستا خواهد بود.

وی افزود: اهم برنامه‌های فرهنگی در اردوهای راهیان نور بسیج دانش‌آموزی محور اندیشی است و هر سال برنامه‌های فرهنگی حین اردو بر روی یکی از محور های سبک زندگی اسلامی نهاده می‌شود.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: امیدواریم که به مانند سال گذشته با برنامه‌ریزی صورت گرفته بتوانیم تمامی ۸۲۰۰ دانش‌آموز را قبل از نوروز به مناطق عملیاتی اعزام کنیم تا از یادمان‌های دوران دفاع مقدس بازدید داشته باشند و با آرمان‌های امام و شهدا عهدی دوباره ببندند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir