کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
وزیر اسبق اطلاعات؛

عده‌ای به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند/هدف دشمن از اغتشاشات، ناکارآمد نشان دادن مدیریت دینی است

نمایش خبر : 252 | تاریخ انتشار : 1396/10/28 09:31

 

به گزارش زرخبر؛ به نقل از نارخبر، حیدر مصلحی وزیر اسبق اطلاعات در یادواره شهید «امیر حسین ندیری» فرمانده اطلاعات لشکر ۱۷ علی‌بن ابیطالب(ع) تحت عنوان «فرشتگان خاکی ۹ »که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) ساوه برگزار شد، هدف دشمن از اغتشاشات اخیر را ناکارآمد نشان دادن دین در مدیریت جامعه دانست و گفت: باید مسئولان مراقب توطئه دشمنان باشند و با بهبود عملکرد این توطئه را خنثی کنند.

وی افزود: از یک و نیم سال پیش بر اساس اطلاعات دریافتی و تحلیلی، در سخنرانی‌های خود نسبت به بروز این فتنه هشدار دادم.

هدف سفر وزیر خارجه انگلیس، حمایت از جاسوسان شناسایی نشده بود

مصلحی هدف از سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران را نجات جاسوسان دستگیر شده ندانست و تاکید کرد: در واقع هدف وزیر خارجه انگلیس از سفر به ایران حمایت از جاسوسانی بود که هنوز شناسایی نشده‌اند.

وی ادامه داد: استکبار دست از دشمنی و توطئه علیه انقلاب اسلامی در هیچ زمانی برنداشته است و انواع توطئه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را علیه ملت و نظام اسلامی اجرایی کرده است.

این مسئول اطلاعاتی کشور اظهار کرد: استکبار جهانی می‌داند هستی آنها را الگو سازی انقلاب اسلامی به خطر می‌اندازد و از شکست‌های اخیر در منطقه هم عصبانی است.

شهدا تا ابد در زندگی و جامعه ما نقش دارند

مصلحی با اشاره به آیات قرآن در خصوص زنده بودن شهدا گفت: شهدا تا ابد در زندگی و جامعه ما نقش دارند و امروز هم جامعه را مدیریت می‌کنند، امام حسین(ع) بعد از قرن‌ها هنوز جامعه را مدیریت می کند و ۲۵ میلیون نفر را در روز اربعین به کربلا می کشاند.

وی ادامه داد: این جمعیت میلیونی در راستای برنامه امام حسین(ع) گام برمی‌دارند تا موقع ظهور امام زمان(عج) وقتی ایشان خود را به عنوان فرزند مقتول تشنه لب معرفی می کند، همه مردم جهان ایشان را بشناسند.

این مسئول اطلاعاتی کشور با اشاره به نزدیکی سقوط دولت و قدرت آمریکا بیان کرد: بیش از ۱۴ میلیون مقاله درباره نابودی سلطه آمریکا توسط کارشناسان جهانی نوشته شده است که بیشترشان، جمهوری اسلامی را عامل سقوط آمریکا می دانند.

وی افزود: امروز کتاب های مربوط به امام حسین(ع) در اروپا و آمریکا با تیراژ بالا فروخته می شود زیرا اندیشمندان جهان می‌خواهند، بدانند بزرگترین تجمع انسانی زمین برای چه به وجود می آید.

عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند

مصلحی با اشاره به نفوذ تفکر آمریکایی در مسئولان اظهار کرد: در دوران اصلاحات، عده‌ای به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند و الان هم هنوز دلبسته آمریکا هستند.

وی ادامه داد: آقای «منتظری» با سابقه مبارزه علیه رژیم ستم شاهی توسط یک نفوذی از مسیر انقلاب منحرف شد و در مقابل امام راحل قرار گرفت و اعضای نفوذی و آموزش دیده این فرد نفوذی حتی در مذاکرات هسته‌ای و توافقنامه برجام به دولت آمریکا خط می‌دادند.

شعرخوانی درباره شهدا، سنجش فشار خون و واکس صلواتی از دیگر برنامه های این مسجد برای حاضرین در یادواره شهدا بود.

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

یادواره شهید ندیری ساوه مصلحی وزیر

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir