کشتار مردم غزه به دست صهیونیستها ،باید مسلمانان را به خود بیاورد " امام خامنه ای"
واکنش مدیر عامل بیمارستان حضرت فاطمه(س) ساوه به اظهارات مسئولان:

اقدام ناکافی مسئولان برای رفع مشکلات بیمارستان حضرت فاطمه(س) ساوه/آماده واگذاری بیمارستان به علوم پزشکی تا تعیین تکلیف نهایی هست

نمایش خبر : 1867 | تاریخ انتشار : 1396/12/17 07:53

به گزارش زرخبر،؛ سیدعلی شریف‌نیا، موسس و مدیر عامل بیمارستان حضرت فاطمه (س) ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر، در پاسخ به سخنان مسئولان مبنی بر واریز ۹۰ میلیون تومان اعتبار به حساب این بیمارستان و غیرقانونی بودن تعطیلی این بیمارستان، با رد اقدام کافی مسئولین برای فعالیت این مرکز درمانی گفت: واریز ۹۰ میلیون تومان تامین اجتماعی در برابر طلب یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی ما از تامین اجتماعی ناچیز است و دردی دوا نمی کند.

وی افزود: برای عیدی و حقوق معوق پرسنل به ۲۵۰ میلیون تومان نیاز فوری داریم و علاوه بر آن نیاز به مبلغی برای هزینه های جاری داریم و از مسئولان می خواهم، اقدام عملی برای بهبود وضعیت پرسنل و بیماران کنند.

شریف نیا بیمارستان حضرت فاطمه س ساوه

بیمارستان بدون پزشک امکان ادامه خدمات رسانی ندارد

شریف نیا با اشاره به اظهارنظر یکی از مسئولان مبنی بر غیرقانونی بودن تعطیلی بیمارستان بیان کرد: بیمارستانی که پزشک ندارد چطور به فعالیت خود ادامه دهد؟ اگر مریض اورژانسی مراجعه کند و به دلیل نبود پزشک معطل شود تا به مرکز دیگری مراجعه کند و این اتلاف وقت، خطرساز شود، چه کسی پاسخگو است؟

وی ادامه داد: در جلسه ای که با مسئولان دانشکده علوم پزشکی داشتم،  اعلام کردم که در این ایام تعطیلی بیمارستان را در اختیار دانشکده می گذارم تا با پزشک، پرسنل و تجهیزات خودتان خدمات رسانی کنید ولی اقدامی نشده است.

موسس و مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه (س) ساوه اظهار کرد: حاضرم تمام تجهیزات بیمارستان را طی صورتجلسه ای به صورت رایگان در اختیار دانشگاه قرار دهم ولی همت مسئولان را می طلبد.

گفتنی است پس از انتشار خبر تعطیلی این بیمارستان با عنوان «تعطیلی یکی از بیمارستان‌های درجه یک کشور در پی بدعهدی بیمه‌ها»، مسئولان مختلف شهرستان در خصوص اقدامات برای حل این مشکل اظهار نظر کرده بودند ولی به گفته دکتر شریف نیا، مسئولین باید تلاش و همکاری بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
خواندنی ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir